Zadzwoń do nas

logo

 

 

Menu

 

Po pierwsze doskonała pizza. Naszą pizzę przygotowujemy z najwyższej jakości świeżych składników.

Na początku samodzielnie przygotowujemy ciasto zgodnie z naszą recepturą. To bardzo ważny moment. Należy robić to niezwykle starannie, tak aby uzyskać wyśmienity smak oraz odpowiednią kruchość ciasta. Następnie ręcznie je wygniatamy. Na tak przygotowane ciasto nakładamy smakowity sos pomidorowy z odrobiną bazylii i oregano. Całość posypujemy dużą ilością ciągnącego się, przepysznego sera mozzarella.

W naszym menu znajdziesz 50 różnych rodzajów pizzy. Dodatkowo oferujemy możliwość stworzenia własnej kompozycji z wybranych przez siebie składników.

 Do swojej ulubionej pizzy możesz zamówić świeże sałatki - od tradycyjnej surówki Coleslaw na sałatce Greckiej kończąc. Jeśli jesteś bardzo głodny i chciałbyś skrócić czas oczekiwania na pizzę proponujemy Ci nasze startery chrupiące pieczywo czosnkowe lub mini zapiekanki.

Dla spragnionych do każdego zamówienie podamy orzeźwiający sok, zimną Coca-Colę lub kufel złocistego piwa.

Jeśli nie jesteś fanem pizzy - to dla Ciebie też coś mamy. Serwujemy świetne skrzydełka kurczaka z sosem barbecue oraz frytkami.

 

Miła Atmosfera

 

Po drugie - serwis restauracyjny - dla wszystkich tych, którzy mają trochę wolnego czasu i chcą cieszyć się miłą atmosferą restauracji. La Torre to ciepły, przyjazny lokal, w którym sympatycznie możesz spędzić czas. Spotkasz tu fachową i uśmiechniętą obsługę, która pomoże Ci, a następnie sprawi, abyś w spokojnej atmosferze delektował się swoją ulubioną pizzą.

 

 

 

Dostawa

 

Po trzecie - chcemy docierać wszędzie tam gdzie są nasi klienci. Nie każdy z nich ma tyle czasu, aby przyjść do naszego lokalu i w spokoju zjeść smaczny lunch czy kolację.

Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy dwie formy sprzedaży. Pierwszą z nich jest system sprzedaży pizzy na wynos. Proponujemy go wszystkim tym, którzy właśnie przejeżdżają koło naszych lokali i chcą szybko odebrać swoją ulubioną pizzę.

Drugą formą sprzedaży jest dostawa pizzy do domu lub biura. Dzięki ograniczonym strefom dostawy i wyszkolonym dostawcom gorąca pizza dojeżdża do każdego naszego klienta już w ciągu 40 minut.

 

 

Ludzie

 

Wszystkie opisane powyżej punkty mogą dobrze funkcjonować głównie dzięki naszym pracownikom. Tworzą oni profesjonalny i zgrany zespół. To dzięki ich ciężkiej pracy rozwijają się nasze restauracje. Ich wrodzony optymizm i zaangażowanie w codzienne obowiązki tworzą nasz wspólny sukces.

 

 

W skład naszych zespołów wchodzą:

  • Pizzerzy - dbają o najwyższą jakość każdego posiłku na Państwa zamówienie,
  • Kelnerki - zapewniają atmosferę w naszych restauracjach,
  • Dostawcy pizzy - dostarczają gorącą pizzę do Państwa firm i mieszkań, w możliwie jak najkrótszym czasie,
  • Kolporterzy ulotek - docierają do Państwa z naszą aktualną ofertą,
  • Nasi menadżerowie - koordynują pracę, tak aby wszystkie ogniwa tego zespołu działały szybko i niezawodnie.